ESA Trucks
ESA Trucks
ESA Trucks
ESA Trucks
Praca steinpol
Home Kultura Archiwum wydarzeń

Praca Christianapol meble Sulęcin

Daj się złapać w kulturalną sieć Sulęcińskiego Ośrodka Kultury – nowa aplikacja, oraz strony internetowe wystartowały.

Internet staje się miejscem, do którego przenosimy coraz więcej aktywności szczególnie w czasach pandemii. Pozwala nam pracować, komunikować się ze znajomymi i daje dostęp do najlepszej rozrywki. To właśnie ta myśl przyświecała Sulęcińskiemu Ośrodkowi Kultury oraz Bibliotece Publicznej w Sulęcinie , które dzięki programowi „Kultura w Sieci” Narodowego Centrum Kultury, nie tylko dostosowały swoje strony internetowe do aktualnych trendów odświeżając wygląd oraz przystosowując do potrzeb osób niepełnosprawnych, ale przede wszystkim stworzyły aplikację „SOKowirówka”, dzięki której każdy posiadacz smartfona może mieć ofertę kulturalną pod ręką.

W aplikacji znajdziemy nie tylko – aktualności i relacje wydarzeń, ale także będziemy mogli zarezerwować wejściówki na wydarzenia stacjonarne oraz obejrzeć wydarzenia on-line proponowane przez nasz Ośrodek.
Pamiętacie Bajki o Sulęcinie? W aplikacji znajdziecie zupełnie nowe bajki o naszej miejscowościw formie audiobooka!Aplikacja daje także dostęp do muzyki i audycji nadawanych przez Radio SOK, oraz prowadzi do serwisu w którym bez problemu możecie odnaleźć każdą książkę, która znajduje się w zbiorach Biblioteki Publicznej w Sulęcinie.

SOKowirówka – daj się złapać w kulturalną sieć Sulęcińskiego Ośrodka Kultury. Po ściągnięciu aplikacji na swój smartfon (ze sklepu Google Play lub App Store – www.soksulecin.pl/apka) nie ominą cię żadne wydarzenia oraz informacje kulturalne z naszego ośrodka.

W ramach dofinansowania z Narodowego Centrum Kultury przygotowaliśmy także trzy wydarzenia on-line: Przegląd Zespołów Rockowych Województwa Lubuskiego – Lubuskie Dobrze Rockuje – a w nim zespoły: Meteroids, Dyfer, I-rey i Gra Sów, Sulęcin Reggae Festiwal – z koncertami zespołów The Bartenders oraz Bakshish, dwa spotkania autorskie: z Michałem Worochem oraz Stasią Budzsz oraz spektakle teatralne: Pchła Szachrajka – dla dzieci, oraz monodram „Nadbagaż” dla starszej części publiczności.

Zapraszamy do odwiedzin zmodernizowanych serwisów www.soksulecin.pl oraz www.bibliotekasulecin.pl

Projekt „SOKowirówka – daj się złapać w kulturalną sieć” dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Kultura w sieci”

Autor
Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.
Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Spis powszechny 2021
Spis powszechny 2021
Spis powszechny 2021
Spis powszechny 2021
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie