Home Kultura Koncerty - relacje

Praca meble łóżka Sulęcin

Wczoraj w naszej niepowtarzalnej piwnicy „u Bulka” miał miejsce niezwykły koncert zespołu „Cisza Jak Ta”. Ich muzyka, to mieszanka różnych stylów muzycznych z solidnym akcentem poezji śpiewanej.

Zespół wystąpił w składzie:
Aleksandra Frąckowiak – flet poprzeczny, wokal
Ilona Karnicka – skrzypce, wokal
Dariusz Bądkowski – gitara basowa
Michał Łangowski – gitara, wokal
Mariusz Skorupa – gitara, harmonijka ustna, wokal
Mateusz Wyziński, perkusja, wokal

„Ciszaki”, to oprócz muzyki i pieśni autorskich, świetne teksty, między innymi: Agnieszki Osieckiej, Bolesława Leśmiana, Janusza Kofty i Edwarda Stachury. Wśród licznie zgromadzonej publiczności wyróżniała się zorganizowana grupa młodzieży na rozłożonych pod sceną materacach. Przekrój wiekowy publiczności był najlepszym przykładem tego, że twórczość zespołu „Cisza Jak Ta” jest dla wszystkich.

W sobotę, 11 października w klubie odbędzie się kolejny koncert, tym razem na scenie wystąpi zespół „Zijen Su”. Koncert odbędzie się z lekkim opóźnieniem, ponieważ na planowaną wcześniej godzinę klubowicze wspólnie obejrzą mecz eliminacji Mistrzostw Europy Polska-Niemcy. Koncert zespołu „Zijen Su” rozpocznie się po meczu.

Madman
(UOD)

Autor
Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin