Praca ESA Trucks Sulęcin
Praca ESA Trucks Sulęcin
Praca ESA Trucks Sulęcin
Praca ESA Trucks Sulęcin
Praca ESA TRUCKS Świecko
Home Aktualności z Sulęcina

Już jutro odbędzie się XXIX Zjazd Cyklistów. Będzie to impreza w której zarówno ci starsi jak i ci młodsi będą mogli wykazać się umiejętnościami jazdy na rowerze czy hulajnodze. Oprócz wyścigów na szosie, niespodzianek, losowania nagród i innych atrakcji będzie na mecie – Uroczysku Lubniewsko – stoisko z ciastami, kawą, herbatą i lemoniadą.

Stoisko pod hasłem „Ciacho za piątaka” będzie służyło zbiórce pieniędzy dla sulęcinianki – Agnieszki Kubańskiej, która uległa wraz z mężem wypadkowi komunikacyjnemu jadąc na motorze. Jadąc z wycieczki do domu kierowca samochodu osobowego wjechał w tył ich motoru. Agnieszka, ze względu na stan obrażeń została zabrana helikopterem do szpitala i poddana operacjom, przez miesiąc była w śpiączce. Teraz po pobycie na rehabilitacji wróciła już do domu i stara się na nowo budować swój świat.

W wyniku wypadku dostała uszkodzenia rdzenia kręgowego i trafiła na wózek inwalidzki. Aby pomóc jej w jak najlepszym dostosowaniu się do nowej rzeczywistości potrzebna jest codzienna rehabilitacja, spotkania ze specjalistami a przede wszystkim dostosowanie mieszkania dla osoby niepełnosprawnej. Do tego potrzebne są oczywiście pieniądze. Dlatego wszystkie środki zebrane w dniu Zjazdu Cyklistów zostaną przekazane dla Agnieszki aby usprawnić jej funkcjonowanie. Jeśli chcesz pomóc weź ze sobą pieniądze na Zjazd i kup „ciasto za piątaka” lub orzeźwiającą lemoniadę.

KP

Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Kwasy humusowe FLORAHUMUS