Praca steinpol
Home Kultura Koncerty - relacje

Praca Christianapol meble Sulęcin

Za nami druga już edycja Rock and Beer Fest, czyli festiwalu będącego połączeniem muzyki rockowej z piwem. Fani rockowego brzmienia mogli wysłuchać podczas tych dwóch dni wielu dobrych koncertów, natomiast smakosze chmielowego napoju podczas Piwnej Rewolucji, mogli odnaleźć coś dla siebie pośród ponad 100 różnych gatunków piwa.

Festiwal sprawił, że do naszego miasta zawitało wielu gości z różnych zakątków Polski. Sulęcin odwiedziły zespoły ze Szczecina, Poznania i Warszawy, które rywalizowały między sobą podczas akcji Lubuskie Dobrze Rockuje, którą nasz SOK wziął pod swoje skrzydła. Rockowe zmagania młodych kapel toczyły się przez dwa dni. Każdego dnia typowano zwycięzce, który prócz ogromnych zniżek w postaci voucherów na sesję zdjęciową i nagranie teledysku w studio filmowym, otrzymywał tę najważniejszą nagrodę, czyli możliwość występu podczas Wake Up and Live, czy też ukraińskiej edycji Festiwalu Woodstock. Pierwszego dnia bezkonkurencyjni okazali się panowie z Eta, a drugiego ekipa The Suits. Wisienką na torcie były występy na głównej scenie, na której deskach mogliśmy zobaczyć m.in. zespół Podróbka, Urząd Bezpieczeństwa, PUDELSI, Emerjod, Atrakcyjny Kazimierz i Chłopcy z Placu Broni.

W trakcie Rock and Beer, pod hasłem „Sztuka igłą malowana” w ogródku piwnym wystawiono prace Cezarego Soszyńskiego ze Studia Tatuażu VIKING w Zielonej Górze. Ciekawym elementem festiwalu była również prelekcja na temat specjalnie wyselekcjonowanych piw kraftowych oraz konferencja prasowa z artystami.

Rock and Beer Fest to dwa dni, dwie sceny i mnóstwo rockowych koncertów oraz emocji. Niewątpliwe była to największa impreza w naszym regionie, przygotowana z dużym rozmachem. Żegnając się z publicznością Jacek Filipek i Jerzy Hippman już zapraszali za rok na trzecią edycję.

Adrian Jaruga

Autor
Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.
Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Gryfstone kamienie kostka brukowa
Gryfstone kamienie kostka brukowa
Gryfstone kamienie kostka brukowa
Gryfstone kamienie kostka brukowa