Praca steinpol
Home Aktualności z Sulęcina

Praca Christianapol meble Sulęcin

Uchwałą Rady Miejskiej nr XXX/50/20 w Sulęcinie z dnia 28 września 2020 roku, Burmistrz Sulęcina Dariusz Ejchart w obecności Zastępcy Burmistrza Iwony Walczak i Komendanta Powiatowego Policji w Sulęcinie kom. Mirosława Kędziory, 30 września w Urzędzie Miejskim w Sulęcinie wręczył sierżantowi policji Rafałowi Radeckiemu i sierżantowi policji Łukaszowi Płonce nagrodę pieniężną i list gratulacyjny.

Dzięki szybkiej reakcji, zaangażowaniu i obywatelskiej postawie, policjanci przyczynili się do uratowania życia dziewięciomiesięcznego chłopca. W pisemnym podziękowaniu Burmistrz Sulęcina Dariusz Ejchart zaznaczył między innymi: „Mam zaszczyt złożyć wyrazy szczerego uznania oraz podziękowania za wzorową postawę, którą wykazał się Pan 21 września 2020 roku udzielając pomocy dziesięciomiesięcznemu chłopcu. Na uznanie zasługuje Pana sprawne i konsekwentne działanie, które pozwoliło uratować ludzkie życie.

Dziękując za zaangażowanie oraz godną naśladowania postawę, życzę wielu sukcesów w realizacji planowanych zamierzeń, wszelkiej pomyślności w życiu osobistym, zdrowia i nieustającej pogody ducha.”

Maciek Barden

Autor
Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.
Praca Maszoński Sulęcin
Praca Maszoński Sulęcin
Praca Maszoński Sulęcin
Praca Maszoński Sulęcin
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie