Home Sport PAP Bosko

Praca meble łóżka Sulęcin

Półkolonie Akademii Bosko odbywały się w ciągu ostatnich dwóch tygodni w dwóch turnusach, w których udział wzięło blisko 90 osób z pięciu grup wiekowych. Obóz młodych piłkarzy miał miejsce na obiektach sportowych Szkoły Podstawowej im. Polskich Olimpijczyków w Sulęcinie.

W sportowej rywalizacji udział wzięły Młodziki i Orliki: dzieci w wieku od 4 do 5-6 lat oraz starsze roczniki – Żaki urodzone w latach 2008 i 2009. Starsze grupy odbywały intensywniejsze treningi, które miały na celu przygotowywanie się do nadchodzącego sezonu 2017/2018.

Obóz Parafialnej Akademii Piłkarskiej Bosko charakteryzował się sporą ilością atrakcji, wspólnej zabawy, treningów oraz sportowej rywalizacji. W trakcie półkolonii dzieci trenowały na obiektach Szkoły Podstawowej w Sulęcinie, ale i na Stadionie Miejskim im. Stanisława Ożoga. Na zakończenie uczestnicy wybrali się na długą pieszą wycieczkę na Uroczysko Lubniewsko. Nie zabrakło rodzinnego pikniku – wspólna zabawa, biesiadowanie przy ognisku oraz rozgrywki sportowe to coś, co nasi młodzi lokalni sportowcy lubią najbardziej!

Dwutygodniowy obóz sportowy dla blisko setki dzieci to nie lada przedsięwzięcie. Aby sportowe zmagania zakończyły się sukcesem, w organizacji wydarzenia udział bierze co roku wiele osób. Wielkie podziękowania w organizacji półkolonii należą się rodzicom młodych piłkarzy, Szkole Podstawowej im. Polskich Olimpijczyków w Sulęcinie za udostępnione obiekty oraz smaczne posiłki, władzom miasta Sulęcin za wsparcie finansowe, wolontariuszom z I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Sulęcinie, Zespołowi Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie za udostępnienie boiska, a także trenerom, którzy poświęcają dzieciom swój czas, dzieląc się z nimi energią oraz radością.

Katarzyna Nowak
fot. PAP Bosko

Autor
Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.
BUS Grossberen dojazdy
BUS Grossberen dojazdy
BUS Grossberen dojazdy
BUS Grossberen dojazdy
Myjnia Sulęcin
Myjnia Sulęcin
Myjnia Sulęcin
Myjnia Sulęcin
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin