Praca steinpol
Home Aktualności z Sulęcina

Praca Christianapol meble Sulęcin

Dave Ellis na Lubniewickiej scenie

Dave Ellis na Lubniewickiej scenie

Wieczór 3 lipca upłynął w Lubniewicach w rytmie bluesa, a to za sprawą koncertu charyzmatycznego, gitarzysty i wokalisty Dave`a Ellisa, który grając z kapelą Dave Ellis Blues Band, już od 20 lat jest obecny na brytyjskiej, europejskiej i amerykańskiej scenie bluesowej. Ten pochodzący z Australii wokalista ma na swoim koncie 7 albumów solowych, z których każdy spotkał się z ciepłym przyjęciem publiczności i uznaniem krytyków. Znakomity gitarzysta występował wielokrotnie jako support  przed koncertami gwiazdy światowego bluesa – Buddy Guy`a.

Występ Dave`a Ellisa w Lubniewicach spotkał się z dużym uznaniem publiczności. Słuchaczom spodobały się bluesowe rytmy, które szybko wpadały w ucho, a szczególnie gitarowe solówki, których mistrzowskie wykonanie potwierdziło, że Dave Ellis  jest wirtuozem tego instrumentu. Fanom bluesa zgromadzonym na lubniewickim rynku przypadły do gustu zarówno żywiołowe, energetyczne piosenki Ellisa, jak i sentymentalne ballady.

Sobotni koncert Dave`a Ellisa przekonał nas, że mimo niewielkiej liczby mieszkańców Lubniewice śmiało mogą gościć muzyków światowego formatu. Czekamy na kolejne propozycje koncertowe Gminnego Ośrodka Kultury w Lubniewicach.

tekst i foto: Anna Ryńska

Autor
Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.
Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie