Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin
Home Kultura Koncerty - relacje

Wczorajszego wieczora w klubie U Bulka zgromadziły się osoby spragnione brzmień reggae z elementami dub oraz ska, które zapewnił im zespół Bethel. Charyzmatyczny koncert okazał się idealnym uzupełnieniem wiosennej aury panującej ostatnio na ulicach naszego miasta.

Pochodzący z Wrocławia Bethel to zespół mający na koncie dwa albumy studyjne, które spotkały się z dobrym odbiorem słuchaczy. Co ważne, muzycy mogą poszczycić się jeszcze – między innymi – parokrotnymi występami na Przystanku Woodstock, czy graniem na jednej scenie z takimi artystami jak Gentleman, Kamil Bednarek czy Mesajah.

Praca Steinpol Rzepin
Praca Steinpol Rzepin
Praca Steinpol Rzepin
Praca Steinpol Rzepin

Bethel, z Grzegorzem Wlaźlakiem na czele, odwiedził Sulęcin w ramach jubileuszowej trasy koncertowej, zorganizowanej z okazji 10-lecia działalności artystycznej. Swoim show zespół zapewnił rewelacyjną zabawę, a nastrojona pozytywną energią publika z ogromnym entuzjazmem odwzajemniła emocje, jakie dostarczyła im ich muzyka.

Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z koncertu.

Maciej Zacharczuk

Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Autor

Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.

Reklama Sulęcin