Home Sport Badminton

W dniu 16.03.2019 r. odbyły się zawody badmintona w Lubniewicach, na których bardzo dobrą formę zaprezentowali seniorzy z Sulęcińskiego Stowarzyszenia Badmintona.

Magdalena Piechowiak zdobyła I miejsce w kategorii open kobiet, Arkadiusz Warkocz również pokonał wszystkich swoich przeciwników. Po zaciętym pięciosetowym finale zdobył I miejsce. Rafał Mazur z Arkiem w deblu również zdeklasowali rywali i tym samym zajęli 1 miejsce. Magdalena Piechowiak z Mariuszem Wyszyńskim zdobyli II miejsce w mixcie. Grupa seniorów Sulęcińskiego Stowarzyszenia pokazała że pomimo kilkunastoleniej przerwy w treningach można wrócić do sportu ze zdwojoną siłą, pokonując bardzo dobrych graczy. Trzy złote medale i srebro! Oby więcej takich wyników.

Brawo! Złoci seniorzy, wielkie gratulacje.