ESA Trucks
ESA Trucks
ESA Trucks
ESA Trucks
Praca steinpol
Home Aktualności z Sulęcina

Praca Christianapol meble Sulęcin

Magdalena Piechowiak zdobyła pierwsze, drugie oraz trzecie miejsce na 22 Międzynarodowym Turnieju Badmintona Babolat Cup 2020 w Policach.

W dniach 15-16 lutego br. na hali sportowej w Policach odbył się 22 Międzynarodowy Turniej Badmintona Babolat Cup 2020, w którym udział wzięli przedstawiciele Sulęcińskiego Stowarzyszenia Badmintona. Wśród zawodników nie zabrakło trenerki stowarzyszenia Magdaleny Piechowiak, która tradycyjnie zaprezentowała wysoki poziom gry.

W poszczególnych kategoriach zdobyła następujące miejsca:
I – miejsce w singlu pretendentów open kobiet,
II – miejsce w deblu pretendentów kobiet,
III – miejsce w kategorii kobiet 25+

Tym samym nasza koleżanka w trakcie 22 Międzynarodowego Turnieju Badmintona Babolat Cup 2020 w Policach trzykrotnie stanęła na podium zdobywając trzy medale. Wyczyn naszej trenerki pozwala nam śmiało użyć określenie, że mamy przyjemność uczyć się od osób, które grają zdecydowanie na wysokim poziomie.

Trenerzy Sulęcińskiego Stowarzyszenia Badmintona chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, co przekłada się w późniejszym czasie na bardzo dobre wyniki i osiągnięcia zarówno w rozgrywkach indywidualnych jak i deblowych.
Naszej koleżance serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów zarówno na korcie, jak i w życiu prywatnym.

Sulęcińskie Stowarzyszenie Badmintona

Autor
Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.
Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie