Home Promowane

W weekend nie obyło się bez niespodzianki. Co prawda wszystkie spotkania zakończyły się tak, jak wskazywały przedmeczowe zapowiedzi, jednak wrażenie musi robić kolejny wysoki wynik Stali Sulęcin.

Klasa Okręgowa – sobota – godzina 16.00 – Stal Sulęcin – Pionier Zwierzyn 7:0 (3:0)

Bramki: M. Siudak 16′, 62′, Kotwica 24′, 40′, 58′, Sobczak 75′, Monkiewicz 79′
Stal: Kukuska, Matuszak (75′ Wojnarowicz), D. Siudak, Leszczyłowski , Mikulski (75′ Świerc), M. Siudak (80′ Zacharczuk), Sobczak (80′ Rosiński), Michałek, Grzelczak (77′ Kusztal), Wolf, Kotwica (75′ Monkiewicz)

Zgodnie z zapowiedzią, rozpędzona „żółta łódź” jak mawiają o sobie piłkarze Stali, przepłynęła bezproblemowo po kolejnym rywalu. Tym razem, Stalowcy urządzili sobie porządny trening strzelecki nie dając żadnych szans rywalowi, od którego w tabeli dzielił ich przed meczem dystans zaledwie jednego zwycięstwa. Już do przerwy Stalowcy prowadzili trzema bramkami po dwóch bramkach Rafała Kotwicy i jednej Mateusza Siudaka. Gdy w 58 minucie Kotwica skompletował hattricka, a cztery minuty później kolejną bramkę zdobył Mateusz Siudak, jasnym stało się, że będzie to kolejne wysokie zwycięstwo Stalowców. Do listy strzelców w tym spotkaniu dopisali się jeszcze Michał Sobczak i Bartosz Monkiewicz, a Stal ostatecznie zakończyła spotkanie z siedmioma trafieniami na koncie i bez bagażu straconych bramek.

Stal w ostatnich meczach imponuje formą. Cztery zwycięstwa z rzędu i bilans bramkowy 22:3 są dobrym prognostykiem przed kolejnym meczem. Tym razem przeciwnikiem będzie GKS Bledzew, z którym Stalowcy sąsiadują w tabeli i są lepsi aktualnie tylko o jeden remis. GKS, w którym występuje w tym sezonie Mariusz Kunat, przegrał u siebie w ostatniej kolejce 0:3 z będącym w samej czołówce tabeli Klasy Okręgowej LZS Bobrówko.

Klasa „A” – sobota, godzina 15.00 – Znicz Trzemeszno – SKP Słubice 3:6 (1:4)
Bramki dla Znicza: Grzelczak (26′, 60′ 72′)
Znicz: Melanowicz, Dziadas, Gaik, Grzelczak, Hrycaj, Jurczak, Juszkiewicz, Krystman, A. Substyk, Świątek, Treichel

Klasa „B” – niedziela, godzina 15.00 – GKP Bogdaniec – Orkan Długoszyn 0:2 (0:0)
Bramki dla Orkana: Solski 62′, Janicki 77′
Skład Orkana: Sochacki, Dec (75′ – Szczepaniak), Grzelczyk (53′ – Didyk), Janicki, S. Jaruga (35′ – P. Jaruga), Małecki, K. Miszon, D. Miszon, Prugar, Rybarczyk, Solski

Juniorzy młodsi: Stal – Lubuszanin Drezdenko 1:6 (Bramka dla Stali Michał Rosiak)
Młodziki: Celuloza Kostrzyn – Stal Sulęcin 10:1
Młodziki: Bosko- GKS Bledzew 4:6