Home Sport Stal Sulęcin

Stal Sulęcin – Santos Świebodzin 1:0 (0:0)

W ramach IV-ligowych rozgrywek sulęcińska drużyna rozegrała wczoraj kolejny mecz w lidze lubuskiej. Tym razem „Stalowcy” stawili czoła drużynie Santosu Świebodzin. Gospodarzą, którym najwyraźniej wiosenna pora dodaje skrzydeł rozpoczęli starcie od zdecydowanej ofensywy. Ekipa gości przetrwała jednak pierwsze minuty ataku sprawiając, że gra stała się wyrównana. W pierwszej połowie spotkania drużyna Stali dorobiła się bramki, jednakże nie została ona uznana przez sędziego. Wynik pierwszej połowy starcia wynosił 0:0.

Obraz gry w drugiej połowie nie uległ znaczącej zmianie. Odczuwalnym był fakt, że jedna zdecydowana akcja może przesądzić o końcowym wyniku. Koniec końców sulęcinianie doczekali się upragnionego gola na krótko przed zakończeniem spotkania. Zwycięską bramkę strzelił z dobitki Grzegorz Sochacki.

Podsumowując: spotkanie to należało do niezwykle wyrównanych, zaś zwycięstwo „Stalowców” nie było w żadnym wypadku łatwe. Wygrana zrodziła się w pocie i cierpieniu. Niezmiernie cieszy nas fakt zdobycia 3 punktów, a także miano niepokonanej drużyny w rundzie wiosennej.

3 maja (w niedzielę) na winnej górze rozegra się kolejny ligowy mecz. Tym razem w roli rywala do walki stawi się Piast Iłowa. Początek spotkania jest zaplanowany na godzinę 12:00.