Home Sport

W miniony weekend odbyły się kolejne spotkania w ramach rozgrywek ligowych. Wszystkie trzy nasze seniorskie drużyny wyszły zwycięsko ze swoich potyczek.

Klasa Okręgowa:
LZS Bobrówko – Stal Sulęcin 1:2 (1:2)
Bramki: Ostrowski – M. Siudak, Michałek
Skład Stali: Błażejczyk, Kaliski, Wojnarowicz, D. Siudak, Bieńko, MIchałek, Sobczak, Grzelczak, Sobczyk (65′ – Chwalik), Koliński (83′ – Zacharczuk), M. Siudak (90′ – Mikulski).

Stal Sulęcin podtrzymała dobrą passę wygrywając piąte spotkanie z rzędu. Losy spotkania rozstrzygnęły się w pierwszej połowie – już w dwunastej minucie do bramki gospodarzy trafił Mateusz Siudak. W 32 minucie do wyrównania doprowadzili gospodarze. Jednak już dwie minuty później bramkę na wagę zwycięstwa strzelił Bartosz Michałek.

A-klasa
Znicz Trzemeszno – Pogoń Krzeszyce 5:2 (1:1)
Bramki: Dobrowolski, Jurczak 2, Grzelczak, Kostyszak – Rusinek, Goździewski
Skład Znicza:
Melanowicz, Dobrowolski, Dziadas (62′ – Maślikiewicz), Gaik (25′ – Kot), Grzelczak (82′ – A. Substyk), Jurczak (85′ – Wojtaś), Krystman, Ledzianowski (75′ – Świątek), M. Substyk, Tomczak (80′ – Kostyszak), Treichel.

Po wysokiej przegranej w Słubicach przed tygodniem (3-6 z wiceliderem – SKP), Znicz Trzemeszno polepszył skuteczność strzelecką i znacznie poprawił defensywę. W spotkaniu z wyżej notowaną Pogonią Krzeszyce kibice w Trzemesznie pomiędzy 50 a 68 minutą zobaczyli 4 bramki – dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Łukasz Jurczak. Wynik spotkania na trzy minuty przed końcem regulaminowego czasu ustalił Marcin Kostyszak.

B-Klasa.
Orkan Długoszyn – Błękitni II Lubno 3:1 (0:0)
Bramki: Czwaliński, Dec, K. Miszon – Nawrocki
Skład Orkana: Sutor, Czwaliński, Dec, Grzelczyk, Jaruga (46′ – Janicki), Kędzior (75′ – Bujnowski), Łopata (46 – Osowski), K. Miszon, D. Miszon, Rybarczyk, Solski

Do przerwy na boisku w Długoszynie utrzymywał się bezbramkowy remis. Dopiero dwie minuty po rozpoczęciu drugiej części spotkania, do bramki gości trafił Wojciech Czwaliński. W 60 minucie do wyrównania doprowadził Marek Nawrocki. Orkan Długoszyn pokazał jednak, że w pełni zasługuje na miano lidera rozgrywek. Najpierw do bramki trafił Rafał Dec, zaś wynik spotkania – w 82 minucie ustalił Kamil Miszon.