ESA Trucks
ESA Trucks
ESA Trucks
ESA Trucks
Praca steinpol
Home Aktualności z Sulęcina

Praca Christianapol meble Sulęcin

Do brutalnego pobicia doszło na jednej ze stacji paliw przy drodze K-92. Dwóch nietrzeźwych mężczyzn, bez wyraźnego powodu, zaatakowało tankującego paliwo klienta. Zajście nagrała kamera monitoringu. Policjanci szybko zatrzymali podejrzanych. Napastnikom postawiono zarzut pobicia i spowodowania uszczerbku na zdrowiu. Spędzą oni najbliższe 3 miesiące w areszcie. 25-latkom grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

20 stycznia, chwilę przed godziną 20 dyżurny sulęcińskiej jednostki otrzymał zgłoszenie o pobiciu mężczyzny na terenie jednej ze stacji paliw przy drodze K-92. Z relacji zgłaszającego wynikało, że agresorzy nadal przebywają w budynku. Na miejsce natychmiast wysłany został patrol wydziału ruchu drogowego.

Jeden z podejrzanych został obezwładniony w hali sklepowej, drugi próbował schować się w samochodzie. Tłumaczył się, że nie miał nic wspólnego z pobiciem. Dwóch 25-latków zostało zatrzymanych praktycznie na gorącym uczynku. Dopiero po interwencji policji pokrzywdzony zdecydował się opuścić pomieszczenie, w którym się ukrył. Mężczyzna powiedział policjantom, że został zaatakowany bez wyraźnego powodu. Chciał zapłacić za paliwo i wyjść, nie spodziewał się, że zostanie napadnięty.

Agresorzy zostali przebadani na zawartość alkoholu w organizmie. Wynik obu panów wskazał ponad dwa promile. Na stacji paliw zatrzymali się, by dokupić więcej alkoholu. Mężczyźni kolejne noce spędzili w policyjnej celi. Gdy przyszło im zmierzyć się z konsekwencją swoich czynów, żaden z nich nie potrafił racjonalnie wyjaśnić swojego zachowania.

Postawa młodych mężczyzn rażąco naruszyła porządek prawny, ale co najważniejsze mogła zakończyć się tragicznie dla pokrzywdzonego. 25-latkowie usłyszeli zarzuty pobicia, spowodowania uszczerbku na zdrowiu oraz gróźb karalnych. Sąd na wniosek Prokuratury Rejonowej w Sulęcinie oraz Policji zastosował wobec podejrzanych środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na 3 miesiące. Za popełnione czyny mężczyznom grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

źródło: Komenda Powiatowa Policji w Sulęcinie

Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Spis powszechny 2021
Spis powszechny 2021
Spis powszechny 2021
Spis powszechny 2021
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie