Home Aktualności z Sulęcina

10. listopada odbył się turniej Badmintona z okazji 100 rocznicy odzyskania Niepodległości przez Państwo Polskie. Jak to w Badmintonowej tradycji bywa tak i w tym roku nie mogło zabraknąć owego turnieju, a na nim naszych zawodników Sulęcińskiego Stowarzyszenia Badmintona i ich sukcesów:

Grzegorz Stasiłowicz w kategorii chłopców klas 3-4 wywalczył II miejsce,
Ola Cieplak w kategorii dziewcząt klas 5-6, nie dając swoim rywalką szans zajęła I miejsce, rywalizując ze swoją koleżanką klubową, Mileną Gierońską, która zajęła II miejsce, Karol Chojnacki w kategorii chłopców klas 5-6, również nie dał szans swoim przeciwnikom, zajmując najwyższe miejsce na podium

Jakub Górski w kategorii chłopców szkoły ponadgimnazjalnej, po zaciętym pojedynku z Dominikiem Ptakiem, w których ostatni punkt zadecydował o wyniku (dwa sety 14:15) zajął II miejsce, Natalia Czułowska w kategorii dziewcząt szkoły ponadgimnazjalnej zajęła III miejsce.

Na turnieju nie zabrakło sportowej rywalizacji oraz dobrej zabawy. Każdy wrócił bogatszy o nowe doświadczenia, które wykorzysta na treningach i kolejnych turniejach.
Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Dofinansowano z budżetu gminy Sulęcin w ramach konkursu ofert na realizację zadania publicznego w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej pn. Popularyzacja badmintona w środowisku miejskim na terenie Sulęcina.