Praca ESA TRUCKS Świecko
Home Aktualności z Sulęcina

15 par z małżeńskich otrzymało z rąk Burmistrza Sulęcina pamiątkowe medale z okazji 50 lat pożycia małżeńskiego. Wszystko odbyło się podczas uroczystego spotkania 28 września.

– Dostojni Jubilaci. Minęło pięćdziesiąt lat, gdy połączył Was los. Gdy z miłości i nadzieją powiedzieliście sobie „tak” i założyliście obrączki na palce swoich dłoni. Przyrzeczenie składaliście Państwo z ufnością, że będziecie dzielić dobre i złe chwile oraz wspomagać się wzajemnie. Mimo różnym przeciwnościom losu dotrzymaliście Państwo tego przyrzeczenia. Stanowi ono dowód, że Państwa słowa są największą wartością i jesteście im wierni do dzisiaj. Drodzy Jubilaci. Jesteście naszym wzorem i autorytetem pod wieloma względami Nie tylko miłości. Jesteście Państwo przykładem, że można w zaufaniu, wzajemnym szacunku i rozumieniu przeżyć ze sobą całe życie. Młodzi ludzie mogą brać z Państwa przykład. Życzę Państwu długich i pogodnych lat życia w jak najlepszym zdrowiu i zadowoleniu w niegasnącej miłości otoczenia i najbliższych – powiedział burmistrz Sulęcina Dariusz Ejchart w swoim wystąpieniu do piętnastu par małżeńskich podczas Jubileuszu pożycia.

W sali reprezentacyjnej Hotelu Kormoran Resort & SPA w Sulęcinie 28 września odbyła się uroczystość nadania medali za długoletnie pożycie małżeńskie piętnastu parom małżeńskim. W obecności najbliższych rodzin, przewodniczącego Rady Miejskiej Zbigniewa Szczepańskiego, burmistrza Sulęcina Dariusza Ejcharta, zastępcy burmistrza Iwony Walczak, sekretarza Urzędu Miejskiego Iwony Kaszuby, kierownika Urzędu Stanu Cywilnego w Sulęcinie Anny Habury i zastępcy kierownika USC Pauliny Lewandowskiej, medale, wiązanki kwiatów oraz upominki otrzymali: Irena i Ryszard Andrzejewscy z Sulęcina, Irena i Tadeusz Jurgielewiczowie z Sulęcina, Irena i Zygmunt Kłosowie z Ostrowa, Genowefa i Zbigniew Kogutowie z Sulęcina, Krystyna i Piotr Krukowie z Sulęcina, Jadwiga i Marian Maślukowie z Sulęcina, Irena i Józef Olkiewiczowie z Zielonej Góry, Józefa i Zenon Paszkiewiczowie z Sulęcina, Lucyna i Leszek Pawlakowie z Sulęcina, Teresa i Edward Pelczarscy z Brzeźna, Teresa i Kazimierz Stankiewiczowie z Sulęcina, Danuta i Zenon Stefaniakowie z Sulęcina, Halina i Adam Szejnerowie z Sulęcina, Zofia i Włodzimierz Szukałowie z Sulęcina i Jadwiga i Jerzy Zendrowscy z Wędrzyna.


tekst i zdjęcia: Maciek Barden

Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Kwasy humusowe FLORAHUMUS