Home Aktualności z Sulęcina

Praca meble łóżka Sulęcin

W Hotelu Kormoran Resort & Spa, 13 września odbyła się uroczystość wręczenia przez burmistrza Sulęcina Dariusza Ejcharta medali „Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie”. Medale otrzymały pary małżeńskie, które nieprzerwanie przeżyły ze sobą pięćdziesiąt i więcej lat.

W uroczystości uczestniczyły również dzieci i wnuki Jubilatów, Przewodniczący Rady Miejskiej Zbigniew Szczepański, zastępca Burmistrza Iwona Walczak, sekretarz Urzędu Iwona Kaszuba, Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Anna Habura i Zastępca Kierownika USC Paulina Lewandowska.

Medale otrzymali: Państwo Maria i Romuald Adamowiczowie, Teresa i Wiesław Borowczykowie, Kamila i Jerzy Frąckiewiczowie, Leonarda i Feliks Górscy, Krystyna i Jan Kluwakowie, Grażyna i Ryszard Korzeniowscy, Krystyna i Antoni Kujawowie, Krystyna i Leon Łysenkowie, Teresa i Andrzej Majewscy, Elżbieta i Michał Mazurkowie, Krystyna i Waldemar Miszczyńscy, Kazimiera i Franciszek Nawrotowie, Elżbieta i Franciszek Niewiarczukowie, Maria i Sławomir Rosochaccy, Ryszarda i Wacław Szkwarkowie oraz Ludwika i Jan Szyszkowie.

Jubilaci otrzymali również wiązanki kwiatów, listy gratulacyjne, upominki i współczesne oraz archiwalne fotografie.

Maciek Barden

Autor
Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin