Praca ESA Trucks Sulęcin
Praca ESA Trucks Sulęcin
Praca ESA Trucks Sulęcin
Praca ESA Trucks Sulęcin
Praca ESA TRUCKS Świecko
Home Aktualności z Sulęcina

W 31 kolejce IV ligi Stal Sulęcin pokonała Promień Żary 2:1 i wciąż liczy się w walce o utrzymanie w lidze! Bramki dla Stali zdobyli Mateusz Siudak i Paweł Sałega.

Emocje w dole tabeli rosną! Meprozet Stare Kurowo przegrał swoje spotkanie, dzięki czemu Stal traci już do nich tylko 1 punkt. A ponieważ obie drużyny zmierzą się bezpośrednio w ostatniej kolejce, to znaczy, że los sulęcińskiej drużyny jest w rękach jej zawodników. Jeśli wygrają wszystkie pozostałe mecze, to utrzymają się w lidze, niezależnie od pozostałych wyników.

Sytuacja w dole tabeli wygląda następująco:

  • 14. Pogoń Skwierzyna, 31 punktów
  • 15. Meprozet Stare Kurowo, 30 punktów
  • 16. Stal Sulęcin, 29 punktów
  • 17. Korona Kożuchów, 23 punkty
  • 18. Spójnia Ośno Lubuskie, 10 punktów

Przypomnijmy, że 3 ostatnie drużyny spadną z IV ligi. Do końca sezonu zostały 3 kolejki (Pogoń Skwierzyna ma do rozegrania 4 mecze, ponieważ ich sobotnie starcie z Ilanką Rzepin zostało przerwane z powodu ulewy). Matematyczne szanse na utrzymanie ma więc nawet Korona Kożuchów, choć takie wydarzenie należałoby rozpatrywać w kategoriach cudu.

Stal zagra jeszcze z: Odrą Nietków (8 miejsce w lidze), Koroną Kożuchów (17 miejsce) i na koniec z Meprozetem Stare Kurowo (15 miejsce). Czeka nas niezwykle emocjonująca końcówka sezonu!

Mecz Odra Nietków – Stal Sulęcin odbędzie się 1 czerwca o 17:00.

Zdjęcia: Artur Pawlik

Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Kwasy humusowe FLORAHUMUS