Home Fotogalerie

20 stycznia STS Olimpia Sulęcin pokonała Legię Warszawa 3:1. Olimpia mimo ostatnich perturbacji z zawodnikami – szeregi zespołu opuścił Filip Frankowski i Łukasz Owczarz – oraz licznymi kontuzjami pozbierała się i pokazała na swoim boisku klasę. Do grona zawodników dołączył znany już sulęcińskiej publiczności atakujący Bogdan Jurant.

Po pierwszym przegranym secie nic nie wskazywało na to, że Olimpia się pozbiera jednak ta porażka (25-18) zmobilizowała chłopaków do większej koncentracji na boisku i zmotywowała do walki. Bardzo dobrze Olimpia rozpoczęła drugiego seta i szybko zdobyła przewagę, którą utrzymała do końca. W tym secie dobrze wychodził zawodnikom blok. Trzeci i czwarty set również należał do Olimpii. Pod koniec czwartego seta zawodnicy pozwolili się rywalom niebezpiecznie zbliżyć punktowo (22-24) ale jednak zwycięstwo należało do STS Olimpia Sulęcin.

Bardzo dobry mecz rozegrał Grzegorz Turek, który został wybrany MVP meczu i odebrał statuetkę z rąk komisarza. W czwartym secie kontuzji nabawił się Fabian Leitermeier, który został zniesiony z boiska. Miejmy nadzieję, że nic poważnego się nie stało i Fabian szybko dojdzie do siebie, aby móc dalej walczyć w szeregach STS Olimpii Sulęcin. Trzymamy kciuki.

Po tym meczu Olimpia przesunęła się w tabeli i na dzień dzisiejszy zajmuje 11 pozycję. Pięknie spisali się podczas meczu kibice, którzy tłumnie przybyli, aby wspierać zawodników Olimpii. Dzięki Klubowi Kibica, który zagrzewał do walki oraz wszystkim trzymającym kciuki Olimpia wygrała mecz. Kibice stali się, jak to się zwykle mówi, dodatkowym zawodnikiem, który wspierał zespół w drodze do wygranej. I tak trzymać, bo #Razem Najsilniejsi!