Praca ESA TRUCKS Świecko
Home Kultura Koncerty - relacje

12 i 13 sierpnia w Łagowie pełnoletniość osiągnął zespół 5 RANO z Łukaszem „Łyczkiem” Łyczkowskim. W trakcie weekendu odbył się zlot fanów, jak i kręcenie teledysku do piosenki „Chory”. Zespół zaprosił chętnych do uczestniczenia w nagrywkach. Całość zwieńczył koncert z okazji 18-tych urodzin!

W piątkowy wieczór o 20:00 do miejscowości zjechali się fani zespołu, aby wziąć udział w III edycji Zlotu OFC CZARNE ANIOŁY i sympatyków zespołu. Podczas tego spotkania fani mogli skorzystać ze szwedzkiego stołu oraz napić się regionalnego piwa. Nie obyło się bez prezentów dla członków 5 RANO. Całość wieczoru uświetnił występ Piotra Szymczaka śpiewającego piosenki zespołu Dżem.

W sobotę zespół zaprosił chętnych fanów na nagrywanie klipu do piosenki „Chory”. W godzinach od 15:00 do 18:00 w budynku parku zamkowego w Łagowie chętne osoby mogły wspomóc zespół i wystąpić w clipie. O 17:30 w łagowskim amfiteatrze zaczął się koncert z okazji 18-lecia zespołu. Koncert poprowadziła Aneta Mazurkiewicz-Bączyk. Na łagowskiej scenie wystąpili przyjaciele 5 RANO: zespół Utopia, Tomek „Kowal” Kowalski, Jarecki i Niedźwiedź. Podczas finałowego występu Łukasza Łyczkowskiego & 5 RANO również wystąpili goście. Wraz z Łyczkiem „List do M” zaśpiewał Tomek „Kowal” Kowalski. Swój debiut w utworze „Niepokonany” miała nasza sulęcinianka Katarzyna Sarbicka. Piosenkę „To jest mój Rock&Roll” wraz z zespołem wykonała Agata Chylińska – również uczestniczka „The Voice of Poland”. Na scenie pojawili się również Paweł Marwicki i Dariusz Ejchart – burmistrzowie miast Łagów i Sulęcin, którzy wręczyli chłopakom drobne upominki i deklarowali dalsze wsparcie w rozwoju ich kariery.

KP


fot. A. Pawlik

Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Kwasy humusowe FLORAHUMUS