Praca Steinpol
Praca Steinpol
Praca Steinpol
Praca Steinpol
Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin
Home Fotogalerie

Praca meble łóżka Sulęcin

W Żubrowie 28 kwietnia odbył się XVII Crossowy Maraton Rowerowy Grand Prix MTB Amatorów, w którym wzięło udział ponad 130 zawodników z wielu miast w województwa lubuskiego i kraju.

Rozegrany rajd rowerowy odbył się na wyznaczonej wcześniej trasie przez organizatorów, o różnym stopniu nachylenia i trudności, która przebiegała wzdłuż Uroczyska Lubniewsko.
Zawodnicy mieli do pokonania dwie długości trasy.

EWE energia gaz
EWE energia gaz
EWE energia gaz
EWE energia gaz

W kategorii Pań trasa wynosiła 21 kilometrów, w kategorii Panów 42 kilometry.

Wyniki:

W kategorii Hobby I miejsce Piotr Wilk Sulęcin, II miejsce Bartosz Synoradzki Bledzew, III miejsce Piotr Pietrzykowski Międzyrzecz.
Seniorzy: I miejsce Jerzy Szafarczyk Sulęcin, II miejsce Zbigniew Drozdowski Słubice, III miejsce Leszek Rei Sulęcin.
Kategoria M5 /51-60 lat/: I miejsce Krzysztof Gurgul Ośno Lubuskie, II miejsce Marek Jaros Skwierzyna, III miejsce Tomasz Błochowicz Klub Sandnes.
Kategoria M1 /16-18 lat/ I miejsce Michał Ceglewski Kunowice, II miejsce Bartłomiej Miś Sulęcin,
Kategoria K5 /Panie/’ I miejsce Ewa Jaros Skwierzyna, II miejsce Iwona Wojtas Strzelce Krajeńskie, III miejsce Anna Szalińska-Usik.
Kategoria K3 /Panie/ I miejsce Marta Balcerzak Gorzów Wlkp., II miejsce Patrycja Dubińska Wolsztyn, III miejsce Anna Tyczyńska Ośno Lubuskie.
Kategoria Open Panowie I miejsce Jerzy Bieliński Kargowa, II miejsce Robert Suszczyński Gorzów Wlkp, III miejsce Paweł Gilewski Zielona Góra.
Kategoria Open Panie I miejsce Marta Balcerzak Gorzów, II miejsce Monika Gilewska Zielona Góra, III miejsce Agnieszka Grzegorczyk Kunowice.
Kategoria K2 Panie /19-30 lat/ I miejsce Sonia Klimecka Jastrzębie Zdrój, Dominika Sieczkowska Gubin, III miejsce Katarzyna Andrys Gubin.
Kategoria K4 Panie /41-50 lat/ I miejsce Monika Gilewska Zielona Góra, II miejsce Agnieszka Grzegorczyk Kunowice, III miejsce Magdalena Papierowska Wolsztyn.
Kategoria M6 Panowie /60 i więcej lat/ I miejsce Grzegorz Rytlewski Strzelce Krajeńskie, II miejsce Jerzy Żychowski Zielona Góra.
Kategoria M4 Panowie /41-50 lat/ I miejsce Jerzy Bieliński Kargowa, II miejsce Robert Suszczyński Gorzów Wlkp, III miejsce Paweł Gilewski Zielona Góra.
Kategoria M3 Panowie /31-40 lat/ I miejsce Rafał Nita Gubin, II miejsce Jacek Fedurek Zielona Góra, III miejsce Tadeusz Szczeciński Sulechów.
Kategoria M2 Panowie /19-30 lat/ I miejsce Mateusz Stachowski Zielona Góra, II miejsce Dariusz Szymański Słubice, III miejsce Kryspin Nowicki Słubice.

Medale, nagrody i puchary zawodnikom wręczyli: zastępca burmistrza Iwona Walczak, Prezes PTTK Ziemia Sulęcińska Sławomir Słonik i z ramienia Nadleśnictwa Sulęcin Artur Tutka.

Organizatorem rajdu był Urząd Miejski w Sulęcinie, Oddział PTTK Ziemia Sulęcińska i Nadleśnictwo Sulęcin.

Autor
Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin
Auto komis Koryta 22
Auto komis Koryta 22
Auto komis Koryta 22
Auto komis Koryta 22
Intermarche Sulęcin
Intermarche Sulęcin
Intermarche Sulęcin
Intermarche Sulęcin