Stal Sulęcin zremisowała na wyjeździe Spójnią Ośno Lubuskie 0:0. Sulęcinianie wywożą z Ośna 1 punkt. Honorowy Prezes Stali Sulęcin, Pan Leszek Łuczyński już w 5 minucie meczu w rozmowie z Markiem Dębowskim przepowiedział bezbramkowy remis.

Po udanym turnieju o Puchar Łęczy nasza drużyna wybierała się do Ośna z nadzieją na wywiezienie trzech punktów. Niestety zabrakło skuteczności i na inaugurację IV ligi Stal zasłużenie zremisowała ze Spójnią zdobywając 1 punkt.

W pierwszej połowie lekko przeważali gospodarze, mieli więcej okazji, a groźne uderzenia bardzo dobrze bronił Matusik.

W drugiej odsłonie spotkania gra nieco się zaostrzyła, ale żadna z drużyn nie zdobyła zwycięskiego gola. Bardzo dobrze w bramce spisywał się Paweł Matusik, który swoimi paradami kilkakrotnie ratował Stal przed utratą gola.

Rozegranie pierwszego meczu po wakacyjnej przerwie to zdecydowanie za mało, aby ocenić poziom naszej drużyny. Było sporo niedokłądności, ale można było zauważyć także ciekawe elementy gry kombinacyjnej.

Mamy nadzieję, że wchodząc dalej w sezon zgranie zawodników będzie coraz lepsze. Z pewnością kolejne mecze Stali warto zobaczyć.

Następne spotkanie już w sobotę, 22.08.2015 o godzinie 17:00. Stal Sulęcin będzie u siebie podejmować zespół Czarnych Browar Witnica.

Spójnia Ośno Lubuskie 0 (0-

0) 0 Stal Sulęcin

Żółta kartka: Kurdykowski
66 min. Drozdowicz zmienia Masztalerza
75min. Soboń za Jarosza
Żółte kartki: Kunat, Rosłanowski, Siudak77min. Monkiewicz za Lipskiego
83min. Kowalew za Sobczaka
85min. Michałek za Rosłanowskiego