Praca steinpol
Home Praca Dam pracę

Praca Christianapol meble Sulęcin


Do zakładu produkcyjnego w Ośnie Lubuskim poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik magazynu.

Do obowiązków będzie należało:
– przyjmowanie i komisjonowanie towaru,
– kontrola ilościowa i jakościowa,
– dbałość o prawidłową gospodarkę magazynową,
– nadzór nad zapasami,
– prowadzenie inwentaryzacji,
– pakowanie wyrobów gotowych,
– przygotowanie wysyłki wyrobów gotowych.

Od Kandydatów oczekujemy:
– dyspozycyjności,
– doświadczenia w prowadzeniu magazynu,
– znajomości zagadnień związanych z obrotem, zapasami i ich przechowywaniem.

Warunki pracy:
– zapewniamy szkolenie wstępne,
– konkurencyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,
– dobre warunki socjalne.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod nr telefonu 665 490 208 (od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00) lub przesyłanie CV na adres e-mail: biuro@bloominesspolska.pl wraz z dopisaniem następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Bloominess Polska sp. z o.o. z siedzibą w Ośnie Lubuskim na potrzeby prowadzenia aktualnych procesów rekrutacyjnych.

Zostałam/em poinformowana/y przez Administratora Danych Osobowych tj. Bloominess Polska sp. z o.o. z siedzibą w Ośnie Lubuskim (kontakt: ul. Przemysłowa 17, 69-220 Ośno Lubuskie) o tym, że:

1. Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust 1 pkt a i c Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

2. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W celu realizacji wymienionych praw należy przesłać e-mail z wybranym żądaniem na adres: biuro@bloominesspolska.pl

3. Mam prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uznam, iż przetwarzanie danych osobowych mnie dotyczących narusza przepisy ustawy o ochronie danych osobowych lub Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

4. Dane osobowe będą przechowywane do momentu zakończenia prowadzenia postępowań rekrutacyjnych.

5. Moje dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.”

Niezamieszczenie powyższej klauzuli w CV będzie skutkowało wykluczeniem z procesu rekrutacji.

Autor
Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.
Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Praca Molex Sulęcin
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie