Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin

Portal Sulecin24.pl poszukuje osoby, która chciałaby dołączyć do naszego zespołu.

Idealny kandydat jest:
– osobą z wykształceniem średnim lub uczniem szkoły średniej
– ma ukończone 16 lat
– jest ambitny i terminowy
– łatwo nawiązuje kontakty z ludźmi
– potrafi obsłużyć komputer w zakresie poczty email, internetu oraz podstawowych czynności w programach graficznych i pakietach biurowych
– mieszka w Sulęcinie
– posiada własny aparat fotograficzny (nie jest to konieczność) i komputer z dostępem do internetu
– potrafi pracować w zespole

Zadania:
– pisanie relacji dotyczących bieżących wydarzeń na terenie Sulęcina
– wykonywanie zdjęć z imprez i wydarzeń w mieście
– praca na ok. 10 godzin w tygodniu

Wymagania:
– umiejętność pisania i redagowania tekstów
– łatwość w nawiązywaniu kontaktów
– wysoka kultura osobista
– umiejętność wyszukiwania informacji
– entuzjazm i pozytywne nastawienia do pracy

Oferujemy:
– zatrudnienie na podstawie umowy cywilno-prawnej (umowa-zlecenie/umowa o dzieło)
– szansę zdobycia nowych kwalifikacji i doświadczenia
– współpracę z portalem o ugruntowanej pozycji na rynku lokalnym
– pracę w zgranym i miłym zespole młodych ludzi
– elastyczne dopasowanie godzin pracy

Zgłoszenia zawierające CV prosimy kierować na adres e-mail: l.hartman@sulecin24.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.