Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin

Portal Sulecin24.pl poszukuje osoby, która chciałaby dołączyć do naszego zespołu.

Idealny kandydat jest:
– osobą z wykształceniem średnim lub uczniem szkoły średniej
– ma ukończone 16 lat
– jest ambitny i terminowy
– łatwo nawiązuje kontakty z ludźmi
– potrafi obsłużyć komputer w zakresie poczty email, internetu oraz podstawowych czynności w programach graficznych i pakietach biurowych
– mieszka w Sulęcinie
– posiada własny aparat fotograficzny (nie jest to konieczność) i komputer z dostępem do internetu
– potrafi pracować w zespole

Zadania:
– pisanie relacji dotyczących bieżących wydarzeń na terenie Sulęcina
– wykonywanie zdjęć z imprez i wydarzeń w mieście
– praca na ok. 10 godzin w tygodniu

Wymagania:
– umiejętność pisania i redagowania tekstów
– łatwość w nawiązywaniu kontaktów
– wysoka kultura osobista
– umiejętność wyszukiwania informacji
– entuzjazm i pozytywne nastawienia do pracy

Oferujemy:
– zatrudnienie na podstawie umowy cywilno-prawnej (umowa-zlecenie/umowa o dzieło)
– szansę zdobycia nowych kwalifikacji i doświadczenia
– współpracę z portalem o ugruntowanej pozycji na rynku lokalnym
– pracę w zgranym i miłym zespole młodych ludzi
– elastyczne dopasowanie godzin pracy

Zgłoszenia zawierające CV prosimy kierować na adres e-mail: l.hartman@sulecin24.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.