Praca Steinpol
Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin

Rzepin, ul. Fabryczna 13

Fabryka mebli tapicerowanych w Rzepinie Steinpol Central Services Sp. z o.o.
oferuje zatrudnienie w dziale obsługi klienta na stanowisku:

REFERENTA / SPECJALISTY DS. LOGISTYKI (Rzepin)

Twoje zadania:
• bezpośredni kontakt z dostawcami
• koordynacja dostaw i weryfikacja dokumentów dostawy
• nadzorowanie realizacji zamówień
• współpraca z operatorami logistycznymi
• wprowadzanie i dekretowanie faktur
• sprawdzanie i sporządzanie korekt dokumentów

Twoje kwalifikacje:
• dobra znajomość języka niemieckiego
• efektywna organizacja pracy
• znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
• komunikatywność, dokładność i samodzielność w działaniu
• umiejętność analitycznego myślenia
• kreatywne i dynamiczne podejście do realizacji zadań
• doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Kontakt:
rekrutacja@steinpol.com.pl
www.steinpol.com.pl

Prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby niniejszej rekrutacji.

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO (Rzepin)

Realizowanie stanowiskowych i zespołowych czynności administracyjnych
Telefoniczny oraz mailowy kontakt z klientem
Budowanie pozytywnych relacji
Opracowanie zamówień i nadzór nad ich realizacją
Serwis posprzedażowy

Dobra znajomość języka włoskiego i/lub angielskiego
Mile widziane osoby ze znajomością języka niemieckiego
Warunkiem koniecznym jest znajomość języka polskiego
Dobrej znajomości pakietu MS Office,
Zaangażowania w wykonywaną pracę,
Wysokich zdolności interpersonalnych i komunikacyjnych.

Kontakt:

Prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych zgody na przetwarzanie danych
osobowych na potrzeby niniejszej rekrutacji.