Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin
Home Praca Dam pracę

Ceny gazu EWE

Spółka Autostrada Eksploatacja S.A. (www.aesa.pl), zajmująca się obsługą Autostrady A2 w zakresie jej utrzymania, eksploatacji i poboru opłat, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku

KASJERA

Miejsce pracy: Plac Poboru Opłat Tarnawa, Stacja Poboru Opłat Torzym (województwo lubuskie)
Zakres obowiązków:
– pobór opłaty za przejazd Autostradą A2 w wysokości określonej w obowiązującym cenniku,
– klasyfikowanie kategorii pojazdów zgodnie z przepisami obowiązującymi na Autostradzie A2,
– rozliczanie zrealizowanego utargu.
Wymagania:
– wykształcenie średnie, ewentualnie zawodowe,
– doświadczenie w pracy związanej z obsługą klientów,
– wysoka kultura osobista
– umiejętność obsługi kasy fiskalnej,
– gotowość do pracy zmianowej, w tym nocnej.
Podstawa zatrudnienia: umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu
Oferujemy:
– zatrudnienie w dużej stabilnej firmie,
– dobre warunki wynagrodzenia,
– prywatną opiekę lekarską,
– bogate świadczenia socjalne – dofinansowanie wypoczynku (gruszka), dofinansowanie kosztu kolonii i obozów dla dzieci, paczki dla dzieci, bony świąteczne, zapomogi, dofinansowanie kart MultiSport),
– pracowniczy program emerytalny,
– przyjazne środowisko pracy.

Pisemne oferty (cv) wraz ze zgodą na wykorzystanie danych osobowych do celów zatrudnienia o treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy (CV) dla potrzeb aktualnie prowadzonych jak również przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

prosimy składać bezpośrednio w Punkcie Obsługi Klienta PPO Tarnawa, w sekretariacie OUA Ilanka
lub elektronicznie na adres: kadry@aesa.pl

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Praca Maszoński Logistic
Autor
Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.
Reklama Sulęcin