Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin

Spółka Autostrada Eksploatacja S.A. (www.aesa.pl), zajmująca się obsługą Autostrady A2 w zakresie jej utrzymania, eksploatacji i poboru opłat, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku

KASJERA

Miejsce pracy: Plac Poboru Opłat Tarnawa, Stacja Poboru Opłat Torzym (województwo lubuskie)
Zakres obowiązków:
– pobór opłaty za przejazd Autostradą A2 w wysokości określonej w obowiązującym cenniku,
– klasyfikowanie kategorii pojazdów zgodnie z przepisami obowiązującymi na Autostradzie A2,
– rozliczanie zrealizowanego utargu.
Wymagania:
– wykształcenie średnie, ewentualnie zawodowe,
– doświadczenie w pracy związanej z obsługą klientów,
– wysoka kultura osobista
– umiejętność obsługi kasy fiskalnej,
– gotowość do pracy zmianowej, w tym nocnej.
Podstawa zatrudnienia: umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu
Oferujemy:
– zatrudnienie w dużej stabilnej firmie,
– dobre warunki wynagrodzenia,
– prywatną opiekę lekarską,
– bogate świadczenia socjalne – dofinansowanie wypoczynku (gruszka), dofinansowanie kosztu kolonii i obozów dla dzieci, paczki dla dzieci, bony świąteczne, zapomogi, dofinansowanie kart MultiSport),
– pracowniczy program emerytalny,
– przyjazne środowisko pracy.

Pisemne oferty (cv) wraz ze zgodą na wykorzystanie danych osobowych do celów zatrudnienia o treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy (CV) dla potrzeb aktualnie prowadzonych jak również przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

prosimy składać bezpośrednio w Punkcie Obsługi Klienta PPO Tarnawa, w sekretariacie OUA Ilanka
lub elektronicznie na adres: kadry@aesa.pl

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.