Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin
Home Nieruchomości Sprzedam

Mam do sprzedania mieszkanie, bezczynszowe o powierzchni 53.70 m2 w Radowie. Mieszkanie mieści się w bloku 4 rodzinnym. Znajdują się w nim 2 pokoje + skrytka (przerobiona na mini sypialnie).
W jednym z pokojów została odnowiona drewniana podłoga w pozostałych położone są panele. W kuchni znajdują się meble robione na wymiar w 2010 roku, z wbudowana lodówką, zmywarka, okapem i kuchenką. Łazienka z wanną i miejscem na pralkę. Całość domu ogrzewana jest CO. Do mieszkania należy duża piwnica w której mieści się piec, bojler, miejsce na drzewo i węgiel oraz drugie pomieszczenie na przetwory itp. Do domu przynależy również podwórko o powierzchni 4,5 ara na którym znajduje się:
-wiata na 2 auta (z poddaszem oraz podłączonym prądem)
-garaż na 1 auto wraz z pomieszczeniem gospodarczym
-działka pod uprawę warzyw
-zagrodę na zwierzęta
-gołębnik na palach
-oczko wodne
-podwórko z posianą trawą z miejscem na grilla
Dodatkowo do posesji należy ziemia pod uprawę o pow. 5.5 ara.
Cena 135.000 tysiąca obejmuje mieszkanie wraz z meblami oraz przynależnymi działkami. Kwota jest do negocjacji oraz pozostawienie w mieszkaniu mebli.
Odległość z Radowa do przejścia granicznego w Słubicach to 21km , Kostrzyn n/O 20km, Rzepin 14km , Ośno Lubuskie 10km. Telefony kontaktowe: Halina 601501609 , Adrian 730909365
Więcej zdjęć możemy przesłać na emalia.

Telefon: 601 501 609

Targowisko Sulęcin
Targowisko Sulęcin
Targowisko Sulęcin
Targowisko Sulęcin

Email: bonzo_94@o2.plStacja kontroli pojazdów Maszoński Sulęcin
Stacja kontroli pojazdów Maszoński Sulęcin
Stacja kontroli pojazdów Maszoński Sulęcin
Stacja kontroli pojazdów Maszoński Sulęcin
Autor
Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.
Reklama Sulęcin