Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin

Maszoński-Service to nowoczesna stacja obsługi pojazdów, która powstała z myślą o Klientach ceniących wysoki standard jakości oferowanych usług, profesjonalizm i dbałość o powierzane samochody.

Świadcząc kompleksowe usługi oferujemy naszym Klientom korzyści pozwalające wykonać szereg usług w jednym miejscu: naprawy mechaniczne samochodów, mycie auta, wymianę opon czy zakup akcesoriów i części.

Nasze naprawy są prowadzone w stałym kontakcie z klientem, co pozwala zarówno na wybór zakresu usług jak i dobór niezbędnych części zamiennych w zależności od potrzeb i wymagań klienta.

Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy posiadające flotę samochodową. W przypadku obsługi flot, proponujemy korzystne warunki finansowe.

Wysoki poziom usług zapewniają nam nasi wykwalifikowani pracownicy, posiadający aktualne informacje o technologii i najnowszych sposobach obsługi pojazdów.

Więcej informacji uzyskasz odwiedzając naszą stronę internetową: www.maszonski-service.pl lub dzwoniąc pod nr telefonu 797 797 797.