Home Kultura Koncerty - relacje

Praca meble łóżka Sulęcin

Zmiana miejsca sobotnich koncertów

Mam dla Państwa bardzo ważną informację, iż sobotni koncert, który miał odbyć się w kinie „ZNICZ” zostanie przeniesiony do klubu „u BULKA” – SOKSiR. Za zmianę przepraszamy!
Mam nadzieje, iż zmiana miejsca nie wpłynie na decyzję i licznie przybędziecie na ten wyjątkowy koncert.

Jacek Filipek
SOKSiR

Koncerty w Sulęcinie One Love

Koncerty w Sulęcinie One Love

Miejsce: Sulęcin Klub u BULKA – SOKSiR
Data: 18.12.2010
Start: 20:00
Wstęp: 8 zł (młodzieżowy) 10 zł (dorosły)

Po koncercie After Party w pubie KOTŁOWNIA (piwnica kina Znicz) w klimacie rock-reggae.

Niecodzienny, ponieważ odbędzie się w sulęcińskim kinie ZNICZ. W specjalnie przygotowanej scenografii wspomaganej wizualizacjami video.

Wyjątkowy, ponieważ zagrają dwa zespoły na jednej scenie wspierając się wzajemnie Ł/Ł/Ł i Ferendżi są przedstawicielami akustycznych dźwięków gitary i afrykańskich bębnów djembe. Usłyszymy materiał autorski oraz covery w specjalnych aranżacjach duża dawka reggae, rocka, bluesa, Etno-folku. Całość będzie wspierana przez wizualizacje.

A w holu kina Znicz odbędzie się wernisaż – wystawy fotograficznej „ KLUB u BULKA – zdjęcia 100% na żywo „ autorami zdjęć są: Marek Dębowski oraz Waldemar Handzelewicz.

Łukasz „Łyczek” Łyczkowski i przyjaciele

Łukasz Łyczkowski Sulęcin

Łukasz Łyczkowski Sulęcin

Solowy akustyczny projekt Łukasza Łyczkowskiego – wokalisty bluesowo-rockowego zespołu 5 RANO. Ten młody wciąż rozwijający się artysta posiadający już spore doświadczenie sceniczne, wciąż poszukuje nowych doznań muzycznych. Postanowił, więc powołać do życia projekt, który od dawna siedział w jego głowie. Ł.Ł.Ł – to połączenie wszystkich fascynacji i inspiracji muzycznych, które Łukasz czerpie pełnymi garściami.

W głównie autorskim materiale odnajdziemy mieszankę rocka, bluesa, folku, reggae, muzykę poetycką a wszystko to dokładnie przyprawione niebanalnym tekstem.
Koncerty to szczera dawka muzyki płynącej prosto z serca. Niesamowity klimat i pozytywna energia dająca gwarancje, iż występy sprawdzają się w salach kameralnych, klubach oraz są wspaniałym dodatkiem do dużych imprez plenerowych.

Poza Łukaszem (gitara rytmiczna, śpiew) wystąpią: Nikola Makowska (śpiew), Łukasz Łabędzki (gitara solowa), Paweł Sosiński (djembe), Sławek Stopka (djembe), Jacek Hryniewiecki (gitara basowa), Jacek Filipek (instrumenty perkusyjne).
Będzie to pierwszy oficjalny koncert projektu w tym składzie.

Ferendżi w Sulęcinie

Ferendżi koncert Sulęcin

Ferendżi koncert Sulęcin

Ferendżi tworzy czwórka muzyków, którzy spotkali się na jam session organizowanych w poznańskich klubach. W skład zespołu wchodzą: Grzegorz Krawczak (Rasta) – vocal, gitara, Adrian Gronek (Gron) – gitara, Krzysztof Świerzowicz (Kris) – bass, Mateusz Walczak (Mati) – djembe, cajon. Zespół powstał w październiku 2009 roku. Muzyka, którą grają to połączenie gatunków Roots, Rock, Reggae, a wykonują ją na instrumentach akustycznych. W twórczości grupy można doszukać się wpływów jamajskiej i amerykańskiej sceny muzycznej z przełomu lat 60/70-tych. Pośród autorskiego materiału w ich repertuarze pojawiają się również ciekawe aranżacje utworów takich wykonawców jak The Wailers, The Doors, Nirvana, Dead Can Dance. Więcej informacji o zespole można znaleźć na stronie myspace.com/ferendzi

Autor
Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin
Generali Sulęcin