Szkoła języka angielskiego Sulęcin
Praca steinpol
Home Praca Dam pracę

Praca meble łóżka Sulęcin

Christianapol Meble Polska zatrudnia około 200 pracowników. Gwarantujemy pracę w prężnie działającym przedsiębiorstwie, w przyjaznej atmosferze, dając możliwości rozwoju zawodowego
Christianapol Meble Polska należy do Grupy POLIPOL, która jest wiodącym producentem mebli tapicerowanych w Europie. W całym holdingu pracuje około 5000 osób projektując, produkując i sprzedając „meble dla ludzi”.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierowca samochodu ciężarowego C+E
Miejsce pracy: Sulęcin

Wymagania:
• Doświadczenie i uprawnienia jako kierowca
• Prawo jazdy kat C+E

Zakres obowiązków:
• wykonywanie transportu rzeczy wg wytycznych dyspozytora
• wykonywanie czynności niezbędnych przy załadunku i rozładunku
• prowadzenie dokumentacji transportowej zgodnie z obowiązującymi przepisami
• kontrola czasu pracy
• obsługa codzienna pojazdu

Co oferujemy Naszym Pracownikom?
• stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
• stałe wynagrodzenie wypłacane w terminie,
• bogaty pakiet socjalny,
• pracę w zgranym zespole i przyjemnej atmosferze

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres:
Christianapol Meble Polska Sp. z o.o. Spółka komandytowa
ul. Inwestycyjna 2, 69-200 Sulęcin e-mail: rekrutacja@christianapol-meble.pl

Do dokumentów aplikacyjnych prosimy dołączyć następującą klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))Zastrzegamy sobie prawo spotkania się tylko z wybranymi kandydatami.

Autor
Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.
Praca Molex Sulęcin
BUS Grossberen dojazdy
Spływy kajakowe lubuskie