Praca ESA TRUCKS Świecko
Home Aktualności z Sulęcina

II Polsko-Niemieckie Warsztaty Malarsko–Rzeźbiarskie to projekt realizowany przez Sulęciński Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, w ramach „Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Polska (Województwo Lubuskie) – Brandenburgia 2007-2013, Fundusz Małych Projektów i Projekty Sieciowe Euroregionu Pro Europa Viadrina oraz budżetu państwa”.

Głównym celem warsztatów jest wymiana idei, myśli, doświadczeń miedzy młodymi artystami z Polski i Niemiec, jak i również zdobywanie nowych  utrzymywanie starych kontaktów polskich i niemieckich artystów. W warsztatach udział będzie brało czternastu artystów z Polski i Niemiec oraz młodzież z sulęcińskich placówek oświatowych.  Uczestnicy będą mieli okazję skorzystać z zajęć rysunku, malarstwa i rzeźby, z wycieczki rowerowej z przewodnikiem, która przebiegać będzie trasą prezentującą zespół przyrodniczo-krajobrazowy „Uroczysko Lubniewsko”. Na ostatni dzień warsztatów przewidziano w Centrum Współpracy Polsko – Niemieckiej w Sulęcinie wystawę powarsztatową.

Na podstawie: www.sulecin.pl

Autor
frida

Autor
Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Spływy kajakowe lubuskie
Kwasy humusowe FLORAHUMUS