Home Sport Badminton

Międzynarodowy Turniej Badmintona – Babimost Open odbył się w dniach 10-11.03.2018 r. Z Sulęcińskiego Stowarzyszenia Badmintona brało udział siedmiu zawodników:

Karol Chojnacki.

Dwa brązowe medale przyjechały z zawodnikami do Sulęcina, zdobyli je Jakub Górski oraz Aleksandra Cieplak.

Jakub Górski rozegrał dobry mecz z zawodnikiem z Hamburga Szymonem Bieszke o finał. Niestety do finału wszedł zawodnik z Niemiec uzyskując wynik 15:8, 15:13 (2:0), tym samym Jakub walczył o 3 miejsce z zawodnikiem z Babimostu wygrywając pojedynek w dwóch setach.

Zaciętą walkę o trzecie miejsce stoczyła Aleksandra Cieplak z zawodniczką z Golic w 3 setowym meczu, po porażce w pierwszym secie (5:15), poprawiła swoje błędy, a kolejne sety były już tylko formalnością (15:10, 15:4),

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!