Praca Steinpol
Praca Steinpol
Praca Steinpol
Praca Steinpol
Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin

Dentysta Torzym, Ośno, Słubice

DENTALART SŁUBICE
Piotr Klincewicz
Pl. Wolności 17
69-100 SŁUBICE
telefon: 605 61 21 26
Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 19:00
Sobota: 9:00 – 14:00
Dyżury bólowe 8-20

 

dentysta-sulecin-torzym-slubice-dental-art (4)Klinika stomatologiczna DENTALART (ART –DENT) Słubice rozpoczęła swoją działalność w 2002 roku. Od marca 2010 roku przyjmujemy naszych pacjentów w nowej przychodni składającej się z czterech gabinetów zabiegowych oraz pracowni RTG (zdjęcia punktowe, pantomofraficzne).

Dzięki profesjonalnej komputerowej aparaturze rentgenowskiej jesteśmy w stanie natychmiast zdiagnozować większość przypadków klinicznych i wdrożyć leczenie.

W skład naszego zespołu wchodzi chirurg stomatolog, chirurg szczękowy, ortodonta oraz czterech lekarzy dentystów z ogólną specjalizacją oraz 8 asystentek stomatologicznych. Świadczymy kompleksowe usługi stomatologiczne, jednak naszym głównym obszarem działalności jest leczenie z wykorzystaniem implantów.

Od 2002 roku nasi lekarze dokonali ponad 6000 implantacji oraz zaopatrzenia protetycznego tychże implantów, kilkuset zabiegów odbudowy kości, podniesienia zatok szczękowych, autoprzeszczepów a nawet przeszczepów kości od niespokrewnionego dawcy.

Nasza wieloletnia specjalizacja w kierunku implantologii związana jest z faktem, iż zastosowanie implantów jest najbardziej naturalnym sposobem uzupełnienia utraconych zębów.

Poza tym w ofercie DentalArt-u znajduje się:

– chirurgia stomatologiczna (np. ekstrakcje „trudnych” ósemek czy zębów zatrzymanych, resekcje itp.),
– leczenie kanałowe zębów pod mikroskopem,
– protetyka na najwyższym poziomie (estetycznym i jakościowym),
– ortodoncja
– stomatologia zachowawcza oraz estetyczna (wypełnienia kompozytowe, profilaktyka, wybielanie Beyond)

Nasi lekarze regularnie uczestniczą w najlepszych sympozjach i szkoleniach poznając najnowocześniejsze osiągnięcia i technologie stosowane w chirurgii i stomatologii.
Dla pacjentów ubezpieczonych w Niemczech przygotowujemy bezpłatne kosztorysy na i za leczenie stomatologiczne do kas chorych! Mamy w tej kwestii duże doświadczenie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz korzystania z usług naszej placówki!

www.dentalartslubice.pl

DENTALART SŁUBICE
Piotr Klincewicz
Pl. Wolności 17
69-100 SŁUBICE
tel605 61 21 26
Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 19:00
Sobota: 9:00 – 14:00
Dyżury bólowe 8-20

Odwiedź nas na facebooku: https://www.facebook.com/www.dentalartpolen.de

Opcje ustawień prywatności

Google Analytics

Korzystamy z usługi Google Analytics i Google AdSense, usługa Google Analytics służy do tworzenia statystyki stron internetowych świadczonej przez Google, dzięki której pliki cookie zostają zamieszczone na Państwa urządzeniu. Informacja wytworzona przez plik cookie, dotycząca korzystania przez Państwa z Serwisu będzie przekazana i przechowywana przez Google. Google będzie wykorzystywał te informacje w celu oceny korzystania przez Państwa z Serwisu, zestawiania raportów z działalności prowadzonej na witrynie dla operatorów witryny oraz świadczenia innych usług dotyczących działalności na witrynie i korzystania z internetu.

_utma, _utmb, _utmc, _utmt, _utmz, _ga

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?