Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin

VITADENT Clinic to nowoczesna klinika stomatologiczna stworzona przez profesjonalistów, którzy pragną zaoferować swoim pacjentom doświadczoną kadrę lekarską i najwyższą jakość usług. Nowoczesny design, sprzęt, przyjazna atmosfera oraz wykwalifikowani lekarze specjaliści, asystentki stomatologiczne i recepcjonistki spełnią Wasze oczekiwania, zadbają o Wasz zdrowy i piękny uśmiech.

VITADENT Clinic to nie tylko komfortowe, klimatyzowane wnętrza, ale również najnowocześniejszy sprzęt do diagnostyki, umożliwiający wykorzystanie najnowszych metod leczenia. Atutem naszej kliniki jest także to, że posiadamy umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia, parking, udogodnienia dla niepełnosprawnych, Wi-Fi, możliwość płacenia kartą płatniczą oraz kredyt MediRaty.

Marzysz o nowym, zdrowym i pięknym uśmiechu? Koniecznie zapisz się na wizytę konsultacyjną do naszej nowej kliniki stomatologicznej w Ośnie Lubuskim. Podczas miłego spotkania z jednym z naszych wykwalifikowanych dentystów dowiesz się jakie metody leczenia oferuje dzisiejsza nowoczesna stomatologia.

Oferta:
– Stomatologia estetyczna
– DSD (Digital Smile Desing) cyfrowe projektowanie uśmiechu
– Stomatologia zachowawcza z endodoncją
– Leczenie stomatologiczne
– Chirurgia stomatologiczna
– Periodontologia
– Protetyka stomatologiczna
– Rekonstrukcja zgryzu (protetyka rekonstrukcyjna) *Stomatologia dziecięca
– Profesjonalne wybielanie zębów
– Higienizacja, skaling i piaskowanie zębów *Rentgenodiagnostyka
– Implanty

VITADENT Clinic to placówka przyjazna małym pacjentom. Serdecznie zapraszamy rodziców z dziećmi. Profesjonalne i fachowe podejście do dzieci to nasza specjalność. Zadbaj o uśmiech swojego dziecka już od najmłodszych lat. Nasi mali pacjenci wychodzą z gabinetu uśmiechnięci z małymi upominkami za dzielną postawę. Zapraszamy do kliniki na wizyty stomatologiczne!

Serdecznie zapraszamy!

ADRES
B. Chrobrego 9a
69-220 Ośno Lubuskie

KONTAKT
tel.: +48 510 288 820
e-mail: clinicvitadent@gmail.com