Praca Steinpol
Praca Steinpol
Praca Steinpol
Praca Steinpol
Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin

Firma „Auto-Format” znajduje się w Korytach 22 (66-235 Torzym). Jest to główna trasa Poznań-Świecko (dokładnie 40 km). Jesteśmy firmą działającą od 11 lat, która zajmuje się importem samochodów z zagranicy, a w szczególności z Niemiec! Cechuje nas wieloletnie doświadczenie, dobre kontakty w autoryzowanych serwisach oraz pasja do tego, co robimy.

Dbamy o szeroki asortyment samochodów używanych. W naszej ofercie zawsze znajdą Państwo coś, co z pewnością Was zainteresuje.

Nasze auta cechuje udokumentowany przebieg, który wpisujemy na fakturę biorąc tym samym odpowiedzialność za to, co sprzedajemy. Gwarantujemy pewne pochodzenie samochodu. W naszym komisie aż 90% samochodów pochodzi z pierwszej ręki (jeden właściciel).

Jeżeli zdarzy się tak, że nie znajdą Państwo odpowiedniego dla siebie samochodu, postaramy się sprowadzić pod indywidualne zamówienie.

Przed zakupem samochodu można wykonać jazdę próbną oraz sprawdzić auto na wybranej przez Państwa stacji diagnostycznej. Istnieje możliwość wymiany Twojego samochodu na inny, na uzgodnionych warunkach.

Nasze samochody sprowadzone z zagranicy są kompleksowo przygotowane do rejestracji. Kupując u nas auto dostają Państwo pełną dokumentację,z którą udają się Państwo bezpośrednio do wydziału komunikacji w celu zarejestrowania pojazdu.

Staramy się wsłuchać i zrozumieć potrzeby klienta, aby jak najlepiej sprostać wymaganiom oraz rzetelnie doradzić.

W naszej ofercie jest ok 100 samochodów, część z nich można zobaczyć na
www.auto-format.gratka.pl
www.autoformat.otomoto.pl

Telefony kontaktowe:
505 018 182
503 048 207

MAPKA DOJAZDU

GALERIA ZDJĘĆ