Home Sport Stal Sulęcin

Stal Sulęcin – Arka Nowa Sól 2:1 (0:0)
Mecz z Arką był ostatnim spotkaniem w sezonie 20154/2015. Wszystkie mecze tej kolejki rozpoczęły się o godzinie 18:30. W cel zapewnienia sobie pozostania w IV lidze Stalowcy musieli zdobyć minimum jeden punkt. Zwycięstwo, które mimo wszystko nie przyszło łatwo sprawiło, że w następnym sezonie nasza sulęcińska drużyna ponownie będzie mogła walczyć w IV lidze.

Nowosolanie, pomimo tego, że ten mecz nie miał dla nich tak dużego znaczenia, jak dla Stali podeszli to niego bardzo ambitnie. Podopiecznym trenera Dragona, pomimo braków kadrowych do przerwy udało się dowieźć gwarantujący utrzymanie remis.

W drugiej połowie rozwiązał się worek z bramkami. Po samobójczej bramce, nowosolanie prowadzili 1:0. Stal musiała zacząć odrabiać straty. Napieranie na bramkę przeciwników przyniosło efekty w postaci dwóch bramek, strzelonych przez Michała Sobczaka oraz Jakuba Sobczyka.

Stal, pomimo fatalnej pierwszej części sezonu utrzymała się w IV lidze.