Home Sport Stal Sulęcin

Stal Sulęcin – Zjednoczeni Przytoczna 5:1 (4:0)

Mecz Stali z drużyną z Przytocznej rozpoczął się od minuty ciszy. Piłkarze i kibice uczcili w ten sposób przedwcześnie zmarłego, piłkarza Stali – Michała Czopka.

Sulęcinianie od samego początku ruszyli do ataku, co zaowocowało szybkim prowadzeniem 1:0 po strzale z rzutu wolnego kapitana Rafała Grzelczaka. W pierwszej połowie meczu Stal zdobyła jeszcze trzy gole, a do siatki trafiali: Karol Rosłanowski (2) i Jakub Sobczyk. Na przewr Stal schodziła z prowadzenim 4:0. Po zmianie stron sulęcinianie nastawili się na typową grę z kontrataku.

Zjednoczeni próbowali zmienić wynik spotkania, w efekcie czego po rzucie wolnym honorowego gola Adam Suchowera. Grzegorz Sochacki po jednym z wielu szybkich kontrataków ustalił wynik spotkania na 5:1.

Dla Stali był to szósty z rzędu mecz bez porażki w lidze. Na kolejne pełne emocji spotkanie zapraszamy już w najbliższy czwartek, gdzie Stal Sulęcin podejmować będzie Stantos Świebodzin.
Początek meczu na Winnej Górze o godzinie 17:00.