Stal Sulęcin, która mecze pucharowe będzie rozgrywać w Żubrowie wczoraj stała się sprawcą małej niespodzianki. W III rundzie okręgowego Pucharu Polski pokonała pewnie czwartoligową Spójnię Ośno Lubuskie 3:1.

Stal, przed dość licznym gronem kibiców prezentowała się dużo lepiej od wyżej notowanego rywala i w żadnym momencie meczu nie przegrywała. Pierwszą bramkę dla gospodarzy zdobył już w 15 minucie Rafał Kotwica. W 37 stan meczu, po akcji sam na sam z bramkarzem wyrównał Dawid Szczeciński. Na szczęście w drugiej połowie Stalowcy zagrali jeszcze skuteczniej, szczególnie w defensywie, nie pozwalając na zbyt wiele napastnikom gości. Gdy goście już dochodzili oni do korzystnych sytuacji bramkowych, to na posterunku stał dobrze dysponowany tego dnia Mirosław Bucki.

Mecze kolejnej rundy odbędą się 28 września. Na chwilę obecną jeszcze nie wiadomo z kim przyjdzie się zmierzyć Stali Sulęcin.

Stal Sulęcin – Spójnia Ośno Lubuskie 3:1 (1:1)
Bramki: Kotwica, Koliński, Wolf – Szczeciński