IV liga – Arka Nowa Sól – Stal Sulęcin 6:0 (3:0)
Bramki: Maciej Miziński 3, Szymon Ajryś 2, Patryk Zawojek

W starciu piątej w lidze Arki, z dwunastą Stalą gospodarze bez problemu pokazali swoją wyższość. Trzy z sześciu bramek strzelili w ciągu 19 minut pierwszej połowy. W drugiej połowie 8 minut wystarczyło aby zaaplikować kolejne trzy. O ile pierwszy gol, to piękna bramka zza pola karnego, po stracie piłki przez Mateusza Siudaka, to dwie kolejne bramki można zapisać na konto Pawła Matusika. Już po ponad pół godzinie gry z powodu kontuzji plac gry opuścił Norbert Koliński.

Po stracie trzech goli Stali zatraciła wszystkie swoje atuty i mimo, że w drugiej połowie próbowała jeszcze odmienić losy spotkania to nic z tego nie wynikało, natomiast Arka Nowa Sól od 75 do 83 minuty strzeliła kolejne trzy gole, a Maciej Miziński, dzięki bramce strzelonej bezpośrednio z rzutu rożnego był w stanie skompletować hat-tricka.

Skład Stali: Matusik, Grzelczak (75′ Kowalew ), Kaliski, Koliński (36′ – Sobczak), Kunat, Monkiewicz, Rosiński (80′ – Mikulski), D. Siudak, M. Siudak, Sochacki, Worona

A-klasa – Znicz Trzemeszno – Pogoń Krzeszyce – 3:5 (2:4)
Bramki dla Znicza: Kamil Miszon, Patryk Świątek, Radosław Dobrowolski

Pogoni Krzeszyce udał się rewanż za porażkę 1:9 w rundzie jesiennej. Po bezkompromisowym meczu wygrała ona 5:3 ze Zniczem Trzemeszno, któremu w rundzie wiosennej zwycięstwa przychodzą znacznie trudniej niż w drugiej połowie zeszłego roku. Już w ósmej minucie Znicz objął prowadzenie po bramce Kamila Miszona, jednak w kolejnej akcji bramkę samobójczą zdobył Paweł Dziadas. Do przerwy Krzeszyce zdobyły jeszcze trzy bramki, na które Znicz był w stanie odpowiedzieć jedynie trafieniem Patryka Świątka. Tuż po przerwie piątą bramkę dla drużyny z Krzeszyc zdobył Michael Rusinek, a na 4 minuty przed końcem spotkania rozmiary porażki zmniejszył Radosław Dobrowolski.

Skład Znicza Trzemeszno: M. Dudasz, Dorbrowolski, Dziadas (46′ – Burdzy), Gaik (75′ – Juszkiewicz), Hrycaj, Krystman, Miszon, Substyk, Świątek (75′ – Kot) Szumlewicz, Tyliszczak

B-klasa – Victoria Stanowice – Orkan Długoszyn 3:3 (1:2)
Bramki dla Orkana: Jakub Gocal, Piotr Jaruga, Marek Janicki

Do meczu w Stanowicach Orkan Długoszyn przystąpił bez dwóch podstawowych napastników. Do wyniku końcowego, wg grającego trenera bardziej przyczynił się jednak brak lewego obrońcy, gdyż to właśnie na tej stronie spoczywał ciężar ataku gospodarzy, a dwa błędy lewej strony formacji obronnej zakończyły się dwoma golami i Orkan, mimo że do przerwy prowadził w Stanowicach 2:1 to po końcowym gwizdku był zmuszony zadowolić się podziałem punktów. Bramkę na wagę jednego punktu zdobył w 90 minucie spotkania Marek Janicki.

Orkan: Sochacki, Prugar, Miszon, Małecki, Didyk (58′ – Paweł Rybarczyk), Gocal, Solski, P. Jaruga, Kędzior, Janicki, Magda