Home Sport

KSF Zielona Góra – Stal Sulęcin 5:0 (1:0)

9 maja 2015 r (w sobotę) sportowe emocje przekroczyły wszelkie granice. Stal Sulęcin stanęła do walki z liderem tabeli o punkty ligowe w Zielonej Górze. Niepokonany zespół KSF z miejsca przystąpił do spotkania w roli niekwestionowanego faworyta. Swoją wyższość udowodnili i tym razem wygrywając ze Stalą kolejny, już 17 mecz z rzędu bez ani jednej porażki na koncie.

O ile pierwsza połowa dawała jeszcze jakikolwiek cień nadziei na korzystny dla „Stalowców” wynik, o tyle bramka, która padła w ostatnim fragmencie pierwszej połowy mocno tę nadzieję ostudziła. Po przerwie i drugiej bramce strzelonej przez gospodarzy było wiadomym, że jest to spotkanie z góry przegrane. Starania Stali były bezowocne. KSF bezlitośnie wykorzystywało błędy rywali strzelając tym samym trzy kolejne bramki. Koniec końców spotkanie w czasie którego bramkarzem po stronie gości był Paweł Matysiak zakończyło się sromotną klęską wynoszącą 5:0 dla KSF.

Stal czeka w sobotę (16 maja) o godz 17:00 kolejny ciężki mecz. Tym razem zagra go u siebie na Winnej Górze przeciwko drużynie Budowlanych Lubsko.