Home Sport SALPS

27 kwietnia 2015r. zakończył się sezon Amatorskiej ligi Siatkówki 2014/15. Nim jednak przystąpiono do celebracji zwycięzców został rozegrany ostatni mecz tegorocznych rozgrywek. Na parkiecie pojawili się uczniowie ZSLiZ, grający przeciwko strażakom. Dwa pierwsze sety miały niemal identyczny przebieg. W grze dominowała PSP zaś ZSLiZ usilnie nadrabiała swoje straty. W ostatecznym efekcie uczniowie objęli prowadzenie i wygrali obydwa sety. Trzeci set był w gruncie rzeczy ostatnim, zaś samo spotkanie zakończyło się rewelacyjnym wynikiem 3:0 dla ZSLiZ.

Po przerwie nastąpiło uroczyste zakończenie rozgrywek amatorów. Puchary jak i dyplomy wręczył burmistrz Sulęcina- Dariusz Ejchart, przy jednoczesnym zapewnieniu, że kolejna edycja ASL rozpocznie się jesienią.

W tegorocznej edycji w rozgrywkach płci pięknej zdecydowanie wygrał zespół LO, pod wodzą pani trener-Krystyny Maszońskiej.

W rozgrywkach męskich bezkonkurencyjna okazała się drużyna Kadetów Olimpii, prowadzona przez trenera- Andrzeja Staatsa.