Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin Bank SGB Sulęcin
Home Aktualności z Sulęcina

W dniach 3 – 5 maja 2013 r. na terenie Sulęcińskiego Ośrodka Kultury odbędzie się „Dni Sulęcina”.

Ceny gazu EWE
Ceny gazu EWE
Ceny gazu EWE
Ceny gazu EWE

W programie nie zabraknie pokazów, występów grup tanecznych i wokalnych oraz innych atrakcji. Podczas obchodów dni miasta dzieci z Sulęcina, Nowego Tomyśla i Friedland wezmą udział w Międzynarodowym Festiwalu Piosenki i Tańca Przedszkolaków. Rozegrany zostanie mecz piłki nożnej seniorów MKS Stal Sulęcin – Warta Słońsk. Dla najmłodszych mieszkańców naszego miasta przygotowano widowisko muzyczne. Natomiast dla miłośników tradycji zorganizowana zostanie wystawa rękodzieła artystycznego.

Ponadto odbędą się Miejsko-Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze OSP oraz Zawody Wędkarskie o Puchar Burmistrza Sulęcina. Gwiazdą tegorocznych obchodów Dni Sulęcina będzie Francesco Napoli – włoski piosenkarz, kompozytor i autor tekstów.

Podczas występu artysta wykona piosenki w stylu popowym w języku włoskim. Najbardziej znane utwory Napoli to: „Balla Balla”, „Borneo”, „Piano piano” oraz „Marina”.

W dniu 3 maja, w sali widowiskowej Sulęcińskiego Ośrodka Kultury odbędzie się także uroczysta akademia z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja (godzina 12.00).

Organizatorami imprezy są: Burmistrz Sulęcina, Przewodniczący Rady Miejskiej w Sulęcinie oraz Sulęciński Ośrodek Kultury.

Patroni medialni:
TVP Gorzów Wielkopolski
Radio Zachód
Gazeta Lubuska
Sulecin24.pl
Przekrój Lokalny

Nadesłała
M. Szybowicz
UMiG Sulęcin

3 odpowiedzi na ten artykuł
  1. Co roku większa nędza. może lepiej zrezygnować z imprezy i dać podwyżkę burmistrzowi? no pomyślcie, biedak nie ma na życie, dobrze, że jego żona pracuje…

  2. Proponuje za rok zeby zagrala ,,kufajka Rencisty”.Jak podwyzszac poziom to od razu z górnej pólki.

Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Praca Maszoński Logistic
Autor
Dostarczamy najnowszych informacji z Sulęcina i okolic w możliwie najkrótszym czasie. Zapraszamy także na nasz profil na facebooku.
Reklama Sulęcin